29 września 2014

September Od rozpoczęcia jesieni minęło już kilka dni aczkolwiek pogoda jest jak najbardziej zaskakująca i dla mnie sprawia wrażenie jakby rozpoczęła się wiosna a nie jesień.
Kolorowych liści jeszcze nie ma za dużo, większość drzew ozdabiają zielone listki a kwiatki u mnie w ogródku jeszcze  bardzo dobrze się trzymają. 
 Takim początkiem zdradziłam, że chcę Wam przedstawić prace, które dla niektórych mogą wydawać się nie w moim stylu, otóż nie(!) Makro-przyroda-roślinki-kwiatki-zwierzęta  uwielbiam zatrzymywać w kadrze obiekty, które widzimy na co dzień (ale jestem pewna, że większość omija te drobiazgi, niezwracająca szczególnej uwagi) 
Swoimi pracami pragnę skłonić Was do refleksji, ponieważ wszytko jest piękne tylko trzeba pozytywnie na to spojrzeć,zatrzymać się i pomyśleć.

Zapraszam! 


To zdjęcie według mnie mogę nazwać coś 'brzydkie ale ładne' Pająki i inne robaczki są dla mnie tematem tabu, nienawidzę ich po prostu nie wiem czy to strach czy obrzydzenie, ale jestem dumna że potrafiłam wcisnąć spust i trzymać obiektyw tak blisko (Przy okazji zachęcam Wszystkie osoby, które mają ten sam problem co ja  wpisać sobie w 'youtube' spider dog, wydaję mi się, że dzięki tego filmikowi mniej boje się tych stworzeń :) ) 

Dwa zdjęcia przedstawiające lawendę niby takie samo a inne, zapraszam do zabawy znajdź  różnice, a jest ich sporo.


Tu również zachęcam do gry znajdź różnice :)

 Podoba Wam się pomysł abym co miesiąc wstawiała fotorelację hmm....nazwę to Zdjęcia Miesiąca, co wy na to? :)

4 komentarze:

 1. Ojej kolorystyka jest cudna, jedyne co odciąga moją uwagę od zdjęć to to, że futerko kota na niektórych zdjęciach tak się zlewa z resztą, że np. na przedostatnim zdjęciu nie widać, że kotek ma szyję :( To bym poprawiła jedynie, poza tym jest super! Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. okej, bardzo dziękuję za uwagę :* (zauważyłam że moja modelka o dziwo ,ma niebieskie futerko :o )
   postaram się poprawić :)

   Usuń