3 września 2014

:)


Po nagłówku można się spodziewać, że będzie to post o powrocie do szkoły, moich zeszytach, ubraniach, które sobie kupiłam do szkoły itd...  A jednak! Ten post zaliczam do organizacyjnych, ciekawych zapraszam do tej krótkiej lektury :)   Zakończyły się wakacje, świadczy o tym pogoda oraz niedawno rozpoczęty rok szkolny.. Dlatego czas wolny, który mogłam poświecić tylko i wyłącznie na robieniu zdjęć, przerabianiu i myśleniu nad kolejnymi sesjami minął, gdyż wszystko co piękne szybko się kończy eh... więc nie obiecuję, że posty będą co 3 dni, co tydzień czy co miesiąc, nie mam pojęcia, wszystko zależy od pogody ( ostatnio deszczowe i pochmurne dni  nie są najkorzystniejsze do robienia zdjęć… ) , od modelek oraz mojej weny twórczej-wena zawsze  jest na typowe zdjęcia, jeśli chodzi o tematykę troszkę muszę przemyśleć sprawę.
Jedynie co mogę zrobić, abyście nie musieli zaglądać na bloga codziennie sprawdzając, czy jest coś czy nie ma, postanowiłam dodawać posty tylko i wyłącznie w sobotę, pasuję? Chociaż może czasami złamię to przyrzeczenie i zrobię post w piątek, bądź niedziel.. hmm więc postanawiam, że wpis oczekujcie w weekendy (!)J
Druga sprawa to chciałbym przedstawić Wam nową blogerkę a mianowicie moją przyjaciółkę, która niedawno założyła sobie bloga i współpracuję z nią- zdjęcia na jej blog będą przede wszystkim zrobione przeze mnie. Gorąco zapraszam! KLIKAMY!

Na koniec tego pięknego przemówienia mam pytanie do was a mianowicie odnośnie tego co wy byście chcieli zobaczyć u mnie na blogu. Macie jakieś pomysły- jeśli tak odsyłam was do mojego ASKA. Za wszystkie cenne rady dziękuję! :)

To raczej tyle co mam do powiedzenia, dziękuję za uwagę, pozdrawiam i życzę dobrego startu w szkole! :)


(Żeby ten post nie był taki pusty muszę wstawić jakieś zdjęcia! :) )
Na tą pogodę polecam kakałko, najlepszy poprawiacz humorku :)
a na koniec  wspólne zdjęcie bloggerek! :)1 komentarz: