14 kwietnia 2015

Gosia i Weronika


Wiosna zawitała u nas na dobre, co oznacza obudzenie się z tak zwanego snu zimowego i nie zwalanie winy na zimowe lenistwo, o nie!
Powoli wszytko budzi się do życia (wliczając mnie) dlatego na dobry początek sezonu wiosennego miałam przyjemność współpracować z przecudownymi osobami- Gosią i Weroniką. Cała nasze spotkanie było tylko i wyłącznie pomysłem dziewczyn, miejsce, ubranie, klimat to idea modelek, co w sumie zdarzyło się pierwszy raz kiedy ja byłam tylko od robienia zdjęć i naprawdę zaskoczyło mnie to pozytywnie:) Bez postu się nie obejdzie, a czując niecierpliwość koleżanek oraz pytania,, kiedy post?'' wyjątkowo pisze go dzisiaj:)
Muszę jeszcze uprzedzić, że najbliższy wpis będzie  25  kwietnia, ze względu na egzaminy i moje ambitne plany na chwilkę opuszczam bloga, ale wrócę z mega dawką nowości, bo jak na razie wszystkie weekendy do 9 maja mam zarezerwowane(!☺ ) 
Grzechem byłoby nie napisać podziękowanie ze względu na niesamowitą pomoc od kilku osób, które bardziej niż ja zaangażowały się w zbieranie 'lajków' pod konkursowym zdjęciem ,,baśniowy świat'' ostatecznie uzbierałam 122 'lajki', zajęłam ok 4 miejsce w nagrodzie publiczności, teraz wszystko w rękach jury :) Dlatego baaardzo dziękuję wszystkim za pomoc! ♥
A teraz czas najwyższy zaprosić na obejrzenie zdjęć!:) 
Pomoc: Kasia Konera
mod. Weronika Godek i Gosia Rzeszowska

8 komentarzy:

 1. świetne zdjęcia! gratuluję już 4 miejsca :D
  ♡ paaula-fotografia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję 4 miejsca. http://asiikblog.blogspot.com/2015/04/wiosnalato-z-choies.html mogłabym Cię prosić o poklikanie? Byłabym wdzięczna. Obserwuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację! A jeśli chodzi o zdjęcia to są jak zwykle niesamowite, masz to coś, co sprawia, że każde zdjęcie ma swoją historię, to jest cudowne :D
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń