30 listopada 2014

November


   Listopad dobiega końca, a przywitanie Grudnia zapowiada się bardzo mroźne co może oznaczać prawdziwą zimę w tym roku. Czapka, szalik i rękawiczki od niedawna są moimi najlepszymi przyjaciółmi- bo nigdzie z domu się bez  nich nie ruszam, natomiast kaloryfer to zdecydowanie mój chłopak
. Cała ta zimowa już atmosfera doprowadziła mnie do totalnego lenistwa i nie chęci na zostawienia mojego chłopaka w błahych sprawach, aczkolwiek kiedy spadnie śnieg (jeśli spadnie), a miasto ozdobią wszelakie lampki, choinki, bombki.. żadna ujemna temperatura mnie nie przestraszy i posta świątecznego za ok 24 dni możecie się spodziewać :)
  Wracając jednak do dzisiejszego posta, przygotowałam mały mix zdjęć z końca października i całego listopada. Jest ich nie dużo, a w porównaniu do mojego postu September moja twórczość jest różnorodna, dlatego pod każdym zdjęciem dla ciekawych zostawię 'genezę' zdjęcia ;) Zapraszam!

Główne zdjęcie jak i to zrobiłam na początku października. Pomysł na kadr został zainspirowany spacerem do szkoły gdy na chodniku zobaczyłam wycięte serduszko w liściu- tym razem do zdjęcia zrobiłam to sama  ;)) 

Zdjęcie wykonałam na cudownej sesji Justyny i Pauliny . Nie mam pojęcia jak opisać to co przedstawiłam, zdjęcie osobiście bardzo  mi się podoba. Może wy macie pomysły na słowo idealnie pasujące do opisu? 

Nie wiem jak wy ale ja w pewnym stopniu jestem już przygotowana na święta :))


A o to mój kotek, usłyszała, że robię jej zdjęcia po czym za niecałe 30 sekund czekała bym otworzyła jej drzwi, słodko :)

To zdjęcie osobiście mnie śmieszy, dlaczego? Ponieważ widać tylko dwa duże świecące oczy, a co z noskiem, pyszczkiem ..? Ale co tam i tak musiałam się nim pochwalić, gdyż jedyne zdjęcie z ostrością, które wtedy jej wykonałam.  

Tym razem Mamba znalazła sobie miejsce do spania w koszyku, jeszcze chciała, żeby ją lulać, ale ja i tak wolałam robić zdjęcia :)
(Nie wiem czy post nie powinnam nazwać Mój kot zamiast November :D)
 A na koniec zdjęcia pod tytułem 
,,W jakich warunkach pisze post na bloga''

Mam nadzieje, że post się podoba i wybaczacie mi skromną ilość przedstawionych prac.

Zapraszam wszystkich chętnych na sesje! :) I mam jeszcze prośbę dotyczącą mojego braku weny, jeżeli macie jakiś pomysł na posta proszę udać się na  ASK-a. Liczę na wasza pomoc, pozdrawiam ;))

4 komentarze:

  1. Super post <3 oby tak dalej ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to jestem! Super zdjęcia, też miałam czarnego kocurka <33 oby tak dalej! www.alicjawhite.bloog.pl

    OdpowiedzUsuń