24 grudnia 2014


Łapiąc chwilę w tym świątecznym zamieszaniu i przygotowaniu do uroczystej kolacji, pragnę podzielić się z wami skromnymi pracami, które wykonałam z myślą o świętach oraz ukaże Wam mały kawałek mojego osobistego przygotowania do świąt. Mam nadzieję, że prace Wam się spodobają i czytając to na chwilkę odetchniecie :) Zapraszam! 
W moim domu wszytko zaczyna się od 6 grudnia, w tym dniu na przywitanie św, Mikołaja, który oczywiście nas odwiedza (!) częściowo ozdabiamy dom, np. tak jak na zdjęciu widać, że na kominku stoją już świeczniki :)
O co chodzi z tymi skarpetkami? To po prostu sygnał dla Mikołaja, gdzie ma zostawić prezenty, duża skarpetka moja, a mała mojego brata:) 


Ciasta, ciasteczka, pierniczki.....zapach roznosi się po całym domu, a ich smak jest nieziemski!
Wydaje mi się, że każdy z Was ma w swoim domu własnoręczne pierniczki :) Takie znajdziecie u mnie:

Choinka........pewnie zastanawiacie się czemu pokazuję Wam choinkę, nie ubraną, małą, skromną w dodatku na czyimś podwórku... Otóż w tym roku te maleństwo odwiedziło mój dom :)


Choinka, mała czy dużo w każdym domu musi stać, to nieodłączny element świąt :) 
A co z tym idzie...ozdoby, bombki, bombeczki i przeróżne kolorowe światełka, które uwielbiam(!) Dlatego teraz czas na zdjęcia mych świątecznych drobiazgów :)


                         

A jak choinka to oczywiście i prezenty, które u mnie już od wczoraj czekają na otwarcie:) 

Nie wiem jak u Was ale ja osobiście mam świetnego pomocnika, bez którego nie dałabym rady zapakować upomniki dla moich bliskich :) hmm.... a co słychać u nas w mieście? Śniegu nie ma co strasznie mnie zasmuciło, ale za to są ozdoby świąteczne i dzięki nimi wiemy, że zbliżają się święta:)

Teraz pragnę pokazać wam moją świąteczną wenę twórczą i jak ta cała atmosfera wpłynęła na mnie by robić zdjęcia:)


 A na koniec.............. całkowita nowość! Wraz z Kasią nagrałyśmy filmik świąteczny by jeszcze bardziej Was wprowadzić w tą atmosferę :)
Kochani, dziękuję, że Tu jesteście, czytacie moje posty i liczba wyświetleń stale się powiększa! :)
W tym dniu składam Wam najlepsze życzenia!
Abyście byli zawsze uśmiechnięci i dostrzegali małe drobiazgi, które nas otaczają!
Wesołych Świąt! 

2 komentarze: