30 grudnia 2014

Hello Winter!


        Zima zawitała u nas mam nadzieje, że na dobre. Mi osobiście jest bardzo przyjemnie na dworze, biało, dość 'ciepło' jak na taka pogodę, o wiele bardziej wole to niż ulewy, wietrzyska i minus 20 stopni :)

      Dzisiaj miała przyjemność współpracować z przecudowną Gosią, która świetnie radzi sobie przed obiektywem a efekty pracy zaraz zobaczycie:)  Główną cechą tej sesji jest według mnie delikatność, Gosia ma prześliczną urodę i ukazuję się bardzo delikatnie, słodko i skromnie. Jestem po raz kolejny dumna z swoich zdjęć- to bardzo miłe uczucie :) 
Mam nadzieje, że odczujecie to samo co ja, więc zapraszam! :) 


 


 


 


 mod.- Gosia Rzeszowska

   Przy okazji zapraszam na stronę Ady, której również zrobiłam zdjęcia na potrzeby jej BLOG'a z okazji przywitania tegorocznej zimy! :)I jakie macie wrażenia? Hm... a design bloga? Podoba Wam się?


*Jutro podsumowanie całego roku, zapraszam! :)*
Pozdrawiam cieplutko:*

4 komentarze:

 1. szkoda że na prawie każdym zdjęciu taka sama mina, a tak to świetna praca fotografa:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za docenienie :)
   Według mnie Gosia jest tak cudowna, że nie musi za wiele starać się by dobrze wyjść na zdjęciu. Co do mimik twarzy czy to nie jest wspaniałe, że na kilku fotografiach ma podobny wyraz a i tak osobno zdjęcie jest niesamowite?
   Fotografie, które są mniejsze i obok siebie, wstawiam na potrzebę 'znajdź różnice' by trochę pobudzić waszą wyobraźnie, wasze odczucia... To wszystko co przedstawiam jest właśnie po to byście Wy wyrazili swoje odczucia i bardzo, ale to bardzo szanuję co napisałeś:) Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku:*

   Usuń